page contents

Melody Center - Beauty - Laser - Hair - Physio

 ZABIEGI HOLISTYCZNE - MASAZE - TERAPIE ODCHUDZAJACE

SPRAWDZ SPECJALNE CENY NA TEN MIESIAC!

 

 MASAZE: KLASYCZNY - LECZNICZY - AROMATERAPIA

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu.

Masaż klasyczny łaczy tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Zabieg ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta i ma właściwości leczniczo-relaksacyjne-pobudzające. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona. W zabiegu wykorzystywane są odpowiedniego typu olejki, kremy, czy maści lecznicze, które w połączeniu ze sprawną techniką masażu sprawią, że ciało pozostanie całkowicie odprężone.

Do Aromaterapii uzywamy specjalnych olejkow, masaz sam w sobie  zawiera elementy masazu klasycznego i holistycznego. 

Relaksacyjny:         Całosciowy: 60mins- €70/ €44 / 90mins-€85 / 120mins-€100             Plecy: 30mins-€39 €29

Leczniczy:                Całosciowy: 60mins-€60 / 90mins-€90 / 120mins-€110                    Plecy:  35mins-€45 €35

Aromaterapia:        Całosciowy: 60mins-€60 €49                                                     Plecy:  30mins-€40 

Masaż : Karaibski kokos / Ozezwiajaca pomarańcza / Relaksacyjny Tangerin / Uspokajajaca Lawenda

 

MASAZE: HOLISTYCZNY / SZWEDZKI / DEEP TISSUE (GŁEBOKIEJ TKANKI) 

Masaż szwedzki- Skutecznie poprawia samopoczucie; łagodzi dolegliwości reumatyczne, wspomaga leczenie migreny, bólu głowy, bezsenności, wyczerpania, stresu itd. Oprócz tego masaż szwedzki koryguje wady postawy, niweluje sztywność mięśni pojawiającą się w pobliżu kręgów szyjnych, piersiowych i lędźwiowych.

Masaż holistyczny to zabieg oddziałujący na poziomie psychosomatycznym. Uwzględniając wzajemną zależność ciała i psychiki możemy maksymalizować efekt terapeutyczny dlatego łączy w sobie łagodne i tonizujące ruchy wywołujące efekt relaksujący a także techniki głębokie niwelujące napięcia i restrykcje na poziomie mięśniowo-powięziowym. To relaks i terapia w jednym.  

Holistyczny Masaż  jest kompilacją wielu technik zaczerpniętych  m.in. z masażu:

- głębokiego – przywracającego prawidłowe napięcie tkanek miękkich i redukującego ból

- hawajskiego  – dającego uczucie lekkości i płynności

- kalifornijskiego – działającego wyciszająco, odprężająco i antystresowo

- klasycznego – poprawiającego kondycję fizyczną organizmu

Holistyczny/Szwedzki standarowy ucisk:    Calosciowy: 45mins-€50 / 60mins-€59 €49 / 90mins-€90 / 120mins-€110

                                                                               Plecy: 20mins-€20 / 30mins-€40 €29 / 45mins-€50

Real Deep tissue / Gleboki:                         Calosciowy: 45mins-€59 / 60mins-€69 €55 / 90-100mins-€110

              Plecy: 20min-€25 / 30mins-€40


Rehabilitacyjne /Fizjo-masaze  : masaze fizjoterapeutyczne / terapia manualna. Ceny moga byc dobierane indywidualnie w zaleznosci od ilosci zabiegow 5-10. 

1sza sesja z konsultacja:  90mins - €90 €75 / nst sesje 30min-€40 / 60min - €60

W A Ż N E !

Czasem boli!: Po 1 - 3 zabiegach możesz czuć się gorzej. Techniki masażu klasycznego podrażniają chore miejsca, potęgując dolegliwości bólowe. Czasem pojawia się pieczenie, mrowienie, uczucie gorąca, osłabienie, dreszcze,      senność czy rozdrażnienie. Ale nie przerywaj terapii! Dolegliwości będą stopniowo ustępować. Po serii masaży      (co najmniej 10) odczujesz poprawę. Oczywiście taka liczba zabiegów nie gwarantuje, że po pewnym czasie bóle kręgosłupa nie wrócą. Wtedy trzeba będzie je powtórzyć.


LOMI LOMI NUI -  MASAZ HAWAJSKI

To energetyczny, głęboko relaksujący masaż całego ciała. Celem masażu Lomi Lomi Nui jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni i praca z ciałem, ale zajmowanie się człowiekiem jako całością- włączając w to jego psychikę, emocje, ducha. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej - MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi, zdrowia.

Harmonijny masaż, łączy w sobie dotyk i taniec, a jego działanie wpływa zarówno na sferę fizyczną, jak też emocjonalną, a nawet duchową.

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi Nui działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele,oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W Lomi Lomi Nui dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko. Masaż przywraca świadomość ciała. Jest w stanie szybciej usunąć napięcia albo nawet nie pozwolić na ich wystąpienie.

Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Masaż Lomi Lomi Nui pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.


Calosciowy: 60mins-€69 / 90mins-€100       Plecy: approx 45mins-€50

Dla kobiet w ciazy: 45mins - €50 / 60mins - €69

 

MASAZE I ZABIEGI ODCHUDZAJACE

Masaż odchudzający to jedna z podstawowych metod używanych w terapiach leczących nadwagę. Wykonywane podczas jego trwania czynności takie jak: rozcieranie, ugniatanie, uciskanie i oklepywanie, mają za zadanie rozbicie komórek tkanki tłuszczowej znajdujących się w tkance podskórnej. Te techniki umożliwiają szybsze spalenie tłuszczu w organizmie, przyspieszenie przemiany materii, a co za tym idzie, zmniejszenie obwodów, oraz redukcję cellulitu. Zabieg 30min i dluzsze  zawieraja maske/wrap/ pilling ciała.

Masaze :  limfatyczny, bamboo, cupping.

Zabieg calosciowy do 3partii ciala: 60mins-€70 €59 / 75mins-€90 -> OFERTA: €69

Wybrana 1 partia ciala:  20mins - €25 / 30mins - €45 €39


SWIECOWANIE USZU - HOPI EAR CANDLING

Zabiegi  ziołowymi świecami Hopi  jest  naturalną metodą i stało się obecnie bardzo modnym zabiegiem medycyny komplementarnej. Wyniki terapii oparte są na podstawie wielowiekowego doświadczenia medycyny naturalnej  amerykańskich Indian Hopi. 


Sesja: 30mins-€40      HOPI + masaz glowy: 45mins-€50

 

MASAZ GORACYMI KAMIENIAMI  – La Stone Massage

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym.

Masaż kamieniami jest połączeniem kilku rodzajów terapii:
• termoterapii - gorące kamienie głęboko rozgrzewają organizm, rozluźniają napięcia mięśniowe
• drenażu - ciepło pobudza krążenie przyśpieszając wydalanie produktów przemiany materii i wchłanianie substancji odżywczych
• akupresury - ucisk kamieni powoduje rozluźnienie i odprężenie
• aromaterapii - olejki eteryczne użyte do masażu odprężają i działają ożywczo na skórę


Calosciowy: 60mins-€69 / 90mins-€100                          Plecy: approx 40mins-€50 

 

FEET REFLEXOLOGY / CLASSIC FEET MASSAGE

Refleksologia stóp zajmuje się masowaniem/uciskaniem  punktów znajdujących się na stopach, tzw meridanow. Punkty te odpowiadają poszczególnym organom, gruczołom oraz częściom naszego ciała. Refleksolog używając odpowiedniej techniki pracy kciuka oraz palców, stymuluje te punkty i w ten sposób pomaga przywrócić naszemu organizmowi jego wewnętrzną równowagę.

Refleksologia stóp to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda terapii.  Poprzez swoją pracę na receptorach stóp terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odblokowania kanałów energetycznych - tzw. meridian, oraz odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu.


KLASYCZNY MASAZ STOP I NOG:  30mins-€40 / 45min*-€50/60min*- €60

 *Zabieg rozpoczyna sie kapiela stow w specjalnie przygotowaniej mieszance soli i ziol.


MASAZ TWARZY  - MASAZ GLOWY:

Masaz glowy:  Podczas zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, ramiona, barki, górną cześć pleców. Chociaż Indyjski Masaż Głowy był znany w Indiach od wielu lat, jego popularność na zachodzie wzrosła dopiero ostatnio.  Masaż ten obejmuje wybrane obszary ciała, szczególnie szyje i ramiona (gdzie stres dosięga znaczących grup mięśni), często przynosząc natychmiastową ulgę.

Masaz twarzy: Masowanie skóry twarzy odpręża i relaksuje mięśnie. Dodatkowo pobudza krążenie sprawiając, że kremy i sera do twarzy wchłaniają się o wiele lepiej niż nałożone "na sucho". Systematyczność i delikatność podczas masowania twarzy jest bardzo ważna!

Dzięki odpowiednim ruchom skóra staje się elastyczna, wygładzona i ujędrniona.

SESJE : 20mins-€20 / 30mins-€40 / 45mins-€50*(ze specjalnym antiage olejkiem/kremem)*

 

MASAZ BAMBUSAMI

Masaż bambusami to orientalny, relaksacyjny masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Szczególnie polecany na przemęczone i spięte mięśnie. Podczas masażu bambusami odczuwamy głębokie odprężenie i likwidację napięć. Ciało odzyskuje uczucie lekkości, a umysł stan absolutnego uspokojenia.

Calosciowy: 60mins-€70 / 90mins-€100                         Plecy: approx 40mins-€50

 

TYLKO PRZEZ WCZESNIEJSZEJSZE UMOWINIE

Drenaż limfatyczny - doskonale wspomaga walkę z cellulitem. Jest również skuteczną i szybką metodą pozbycia się obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy. Przywraca równowagę widno-elektrolitową w przestrzeniach międzykomórkowych i nie pozwala na gromadzenie się złogów. Wymusza odprowadzanie limfy, a wraz z nią produktów przemiany materii. Już po pierwszym zabiegu w wyniku uaktywnienia układu krążenia nieprzyjemne objawy ustępują a temperatura drenowanego ciała wzrasta. Poprzez lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie poprawia się także wygląd skóry

Calosciowy: 90-120mins - €100-€120  

free-wallpaper-1.jpgWybrana czesci ciala: 60mins - €60 / 45mins - €50/ 30mins - €40

TERAPIA DZWIEKIEM - MISY TYBETANSKIE

U zdrowego człowieka masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energię potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Stymulowana jest również kreatywność i wszelkie twórcze siły. Natomiast w przypadku choroby masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej, psychicznej i umysłowej oraz uwalnia od stresu i lęków..Masaż dźwiękiem może być terapią zapobiegawczą. Praktyki wykazały niezwykłą i szybką poprawę w wielu przypadkach bólu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego. Bóle wydają się topnieć a uczestnicy uważają, że emocjonalny ciężar, obawy lub depresja zostały zniwelowane, pozostawiając uczucie przyjemnej lekkości

Indywidualny masaz dzwiekiem : 45mins session €50  €45   'Koncerty': 2 do 7 osob (ceny €15 - €5)MAYA MASAZ - Mayan Fertility therapy

Terapia brzucha Maya – to zestaw zabiegów przygotowanych z myślą o kobietach :które chce zajsc w ciaze,  lub po pierwszym trymestrze ciążyW ramach tej terapii kobiety poddawane są masażommającym na celu utrzymanie zdrowej pozycji macicy, złagodzenie bólu pleców i problemów trawiennych.

Zabieg jest ten polaczony z delikatna manipulacja jamy brzusznej, nie inwazyjnym pozycjonowanie ustrojow wewnetrznych.

Zabieg nazywany jest: Mayan Abdominal Fertility therapy

Sesje: pierwsza sesja approx 90mins - €90 / nastepne sesje 30mins-€40 45mins-€50 / 60mins - €60

TYMCZASOWO NIE DOSTEPNY!

 

AJURVEDA - MASAZE INDYJSKIE AYURVEDYCZNY ABHYANGA

Ajurweda to starożytny hinduski system medycyny naturalnej, którego celem jest utrzymanie zdrowego ciała i ducha. Masaż ajurweda jest dostosowany do danej osoby poprzez staranne dobranie ruchów i technik masowania. Wiele zależy od ciała i typu skóry. Ajurweda ma wiele zastosowań i rządzi się swoimi prawami.  Wykwalifikowany masażysta koncentruje się na specjalnych punktach na ciele podobnych do tych, na które zwraca się uwagę na przykład podczas akupunktury. Punkty te odpowiedzialne są za przepływ energii w ciele, a zablokowanie tego przepływu jest główną przyczyną problemów ze zdrowiem.

Całosciowy: 60mins - €70 / 90mins - €90 / 120mins - €110   TYMCZASOWO NIEDOSTEPNY

Gift Voucher €50

€ 50 

Gift voucher o wartosci €50 do wykorzystania na dobrowolnie wybrany masaz do kwoty vouchera.

01 - Story.mp3

Gift Vouchers - Vouchery na każdą okazję!